szlifiernia kamieni istnieje na rynku od 1992 roku

Naszą ofertę kierujemy zarówno do jubilerów, jak i osób prywatnych szukających usług świadczonych przez najlepszych specjalistów. Realizujemy zamówienia na kamienie miarowe i klasyczne wzory, a także wcielamy w życie wizje jubilerów realizując najbardziej ekstrawaganckie projekty. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zarówno przy zamówieniach hurtowych jak i zleceniach indywidulanych.

Szlifowanie kamieni jubilerskich

Szlifujemy kamienie półszlachetne do wyrobów jubilerskich, w dowolnych kształtach i rozmiarach. Specjalizujemy się w szlifowaniu kaboszonów, a także kształtów precyzyjnych. Pracujemy zarówno na kamieniach z naszej oferty jak i materiałach powierzonych przez klienta.

Sprzedaż surowców

Jako eksperci w dziedzinie minerałów i kamieni półszlachetnych oferujemy Państwu szeroki wybór kamieni naturalnych, pochodzących zarówno z Polski jak i z różnych zakątków świata. Uzupełnieniem naszej propozycji są kamienie syntetyczne oraz rekonstruowane.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do sklepu Jasper mieszczącego się w centrum Warszawy, przy ul. Orlej 13, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00.Copyright by Profeslink